Už jste slyšeli o interiérových zahrádkách Tregren a aktivním pěstování?

Domácí zahrádky jsou vyvinuté odborníky Tregren Ltd. a jsou vybaveny technologií pro aktivní pěstování. Technologie takového pěstování je založena na hydroponii, kdy rostliny nepotřebují ke svému vývinu a růstu půdu a jsou pěstovány ve vodním prostředí, což má také blahodárný vliv na kvalitu vzduchu v interiéru a jeho vlhkost. Domácí minizahrádka má tichý provoz, její čerpadlo není skoro slyšet, přestože je velmi účinné.

Zahrádka Tregren zajistí vše, co je důležité pro úspěšné pěstování v interiérové zahrádce. Jedná se prakticky o inteligentní systém zavlažování se vždy vynikajícím výsledkem.

Toto aktivní pěstování ocení každý, kdo uznává zdravý životní styl. Je neocenitelné, když je možnost po celý rok mít čerstvou zeleň jak ke zdobení, tak i do salátů a na různé pokrmy. Výborné je přidávat vypěstované rostliny do zdravých smoothies.

Minizahrádka vám umožní pěstování rostlin jednak ze semene, ale i už vzrostlých. K pěstování rostlin se mohou použít květináče běžně dostupné v prodeji s průměrem až 15 cm. S minizahrádkou budete mít čerstvou zeleninu, bylinky či salát po ruce celý rok, stačí vám jen zahrádku připojit k síti a dbát na správnou hladinu vody s živinami. Výborný výsledek a vysoký výnos máte vždy zaručen.