Vypěstujte si sami chutnou zeleninu přímo v bytě! Ani se nenadějete a budete sklízet ředkvičky, saláty, koktejlová rajčata, pažitku, petržel a mnoho dalšího. Kromě samotného nadšení do pěstování u vás doma je potřeba si pořídit domácí minizahrádku Tregren

Jak fungují domácí minizahrádky

Domácí zahrádky Tregren jsou založeny na hydroponii, kdy jsou rostliny pěstovány ve vodním prostředí, což má i velký vliv na kvalitu vzduchu v místnosti. Všechny potřebné živiny jsou rostlinám dodávány prostřednictvím vody v podmínkách řízeného osvětlení, tepla a vlhkosti. Čerpadlo automaticky rozvádí optimální množství živin. Minizahrádky Tregren jsou správnou volbou, jak začít pěstovat rostliny i v bytě. 

Jednou z priorit zahrádky Tregren je její snadná údržba, kdy se pouze doplňuje pravidelně voda s živinami do zásobníku. Kontrola hladiny vody by měla probíhat cca každých 3-5 dní a každé tři týdny by se voda měla vyměnit.

Díky interiérové zahrádce Tregren se stanete úspěšnými zahradníky. S unikátní minizahrádkou Tregren si můžete vychutnat zeleninu, bylinky či sálat během celého roku.