Domácí minizahrádky se těší oblibě mnoha domácností, které v nich pěstují zeleninu i bylinky. Společnost Tregren přesto nezahálí a snaží se své zahrádky neustále inovovat. Vzniká tak nová generace minizahrádek v luxusním designu. Jedná se o minizahrádky Tregren řady T-series.

Pěstování listové i keříkové zeleniny a orchidejí

Snadné pěstování zeleniny s úrodou po celý rokPořád jde o skvělé minizahrádky Tregren, které pracují na bázi hydroponie. Zahrádky Tregren udržují rostlinky v prostředí řízeného osvětlení, tepla a vlhkosti. Minizahrádky fungují na přísunu vody a živin, tedy není nutná žádná půda a nepořádek.

Produktový řada T-series je navíc vybavena inteligentním programem, díky kterému lze ještě lépe řídit růst vašich rostlinek. Aplikace Smart Gardener (Chytrý zahradník) umožňuje kontrolovat technologii aktivního růstu. T-série od společnosti Tregren patří mezi nejmodernější technologie na poli domácích zahrádek. Díky tomu budou vaše rostlinky růst mnohem rychleji. V novém modelu navíc firma Tregren nabízí možnost pěstování nejen bylinek, ale také listové zeleniny, keříkové zeleniny či třeba orchidejí.

Minizahrádky T-series nejen pro pěstování orchidejíNejčastější příčina uhynutí orchidejí odstraněna

Orchideje potřebují dostatek vody, ale na přemokření jsou citlivé. Listy jsou pak ochablé a mohou i s kořeny začít uhnívat. Když už je to takhle daleko, většinou rostlinu nezachráníte. Díky minizahrádkám Tregren T-series mají orchideje přesně tolik vláhy, kolik potřebují, takže nehrozí uhnívání kořenů.

Těšíte se z toho, že se vám na orchideji objevila poupata. Jenže než vykvetou, všechna uschnou a opadají? Stává se to hlavně v zimě. Často je to způsobeno tím, že má orchidej málo světla. Minizahrádky zajišťují rostlinám tolik světla, kolik jen potřebují. A právě orchideje toto ocení.

T-series T3, T6 a T12

Minizahrádky T-series jsou k dostání ve třech velikostech. Do T3 je možné umístit až 6 rostlin, v T6 můžete pěstovat až 12 rostlin a minizahrádka T12 umožní pěstování až 24rostlin.

Nyní už je jen na vás, jak si zahrádku rozvrhnete, zda zasadíte vzrostlé rostliny, či jen semínka.