Zahrádky Tregren patří do skupiny zboží, kde je hlídaná cena, tzn. že všechny eshopy drží stejné ceny a je rozdíl jen ve službách navíc, např. doprava zdarma a případně dárek. Doporučuji nakoupit tam, kde je dárek v co nejvyšší hodnotě a nebo kde se vám uvedený dárek nejvíc hodí.

Zahrádky mají velmi pěkný design, jsou provedeny ve více barevných odstínech, takže se hodí do každého interiéru. Velikost mini zahrádky si můžete vybrat dle potřeby - k dostání jsou různé velikosti interiérových zahrádek, což ocení ti, kteří mají málo místa.

Přímo u dodavatele Traminal s.r.o.

Zahrádky Tregren do České republiky dováží společnost Traminal s.r.o., která provozuje i svůj e-shop - traminal.cz. Doprava je zdarma.

Další e-shopy:

Tregrem lze také koupit na eshopu Atranet.cz - kde navíc dostanete i dárek zdarma.  Pokud už jste jejich zákazníkem (už jste u nich někdy něco nakoupili), dostanete navíc ještě 5% slevu a to se hodí smiley

Další možností nákupu minizahrádek Tregren je například e-shop odstavnovace-mixery.cz, kde je také doprava zdarma, dárek navíc a také můžete získat 5% věrnostní slevu :-)

Pokud jste zvyklí nakupovat jinde, na heurece je seznam eshopů, které domácí zahrádky Tregren prodávají.